CzechEnglishFrenchGermanGreekRussianSlovak

POLARIS – Krynica Morska

POLARIS oferuje :
* podgrzewany basen, brodzik dla dzieci,
* zewnętrzna siłownia,
* plac zabaw, trampolina,
* altana grillowa,
* boiska do gry,
* bilard, ping-pong,
* Wi-Fi na terenie obiektu,

Regulamin

REGULAMIN ROOM & APARTMENTS POLARIS KRYNICA MORSKA

1. Pokój wynajmowany jest na doby, lub pakiety pobytowe
2. Doba  rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz.11:00.
3. Opiekunem, doradcą oraz udzielającym wszelkich informacji związanych z pobytem jest recepcja.
4. Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu przy meldunku.
5. Podstawą zameldowania Gościa jest okazanie dokumentu tożsamości z fotografią oraz wypełnienie i podpisanie karty meldunkowej.
6. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przyjazdu, Gość hotelowy powinien zgłosić w recepcji najpóźniej do godz.10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju, co jednak nie wiąże ośrodka. Ośrodeku względnia życzenie przedłużenia pobytu w miarę istniejących możliwości.
7. Hotel wymaga dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (przy korzystaniu ze zniżek i promocji, w których cena jest uzależniona od wieku dziecka).
8. Rezygnacja z pobytu w hotelu odbywa się zgodnie z warunkami rezerwacji i rezygnacji Rooms & Apartments POLARIS
9. W przypadku wcześniejszego opuszczenia Ośrodka Gościom nie zostanie zwrócona różnica w cenie wynikająca ze skróconego pobytu.
10.  Gość nie ma prawa przekazywać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom trzecim.
11.  Goście zobowiązani są do zachowania ciszy nocnej od 22:00 do 7:00.  Zachowanie Gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Recepcja może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która tę zasadę narusza.
12. Osoby odwiedzające gości mogą przebywać w pokoju od godziny 7:00 do godziny 22:00.
13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach nie można używać grzałek, czajników elektrycznych, świeczek. Do dyspozycji gości pozostaje barek z restauracją, gdzie można kupić napoje zimne i gorące.
14. W pokojach oraz na terenie całego ośrodka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Za naruszenie w/w pkt. regulaminu grozi kara umowna w kwocie równej dezynfekcji pokoju tj. 350 zł
15. Wieczorem w sezonie letnim przy zapalonym świetle najlepiej otwierać tylko okna z siatkami, aby do pokoju nie wlatywały owady. Za pobrudzone ściany zabitymi owadami gość hotelowy będzie obciążony kosztami malowania pokoju.
16. Wszelkiego rodzaju zastane uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoju winny być zgłaszane w recepcji hotelu natychmiast po ich  stwierdzeniu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
17.  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za szkody na mieniu  powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość będzie obciążony kosztami wg obowiązujących stawek.
18. Na terenie ośrodka dzieci w wieku poniżej 12 lat powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych, a w szczególności :na basenie i w jego pobliżu, na placu zabaw ,na pomoście i nabrzeżu Zalewu Wiślanego, a także w jego części parkingowej
19. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i okien.. Za zgubienie kluczy opłata wynosi 100 zł.
20. Serwis pokoi oraz wykonywanie  niezbędnych napraw  urządzeń jest przeprowadzany podczas nieobecności Gościa, a w obecności tylko wówczas , gdy Gość wyrazi zgodę lub ma takie życzenie.
21. Na życzenie Gościa ośrodek świadczy usługę wypożyczenia żelazka i deski do prasowania, przechowania bagażu, zamawiania taxi  i udzielania informacji związanych z pobytem i podróżą.
22. Ośrodek może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin.
23. Ośrodek ma obowiązek zapewnić Gościom:
*warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku
*bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu
*profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie  usług świadczonych w ośrodku

Postaramy się sprostać wszystkim Państwa potrzebom i oczekiwaniom!
Wszelkie uwagi lub skargi prosimy kierować  do recepcji, tak abyśmy mogli jak najszybciej zareagować i wyjaśnić bądź  rozwiązać zgłoszony problem.

 

Copyright © Rooms & Apartaments POLARIS

Oprogramowanie: Verakom