OBIEKT

*Rezerwując termin akceptujesz regulamin oraz warunki pobytu.

Minimalny pobyt w okresie wakacyjnym to 4 noclegi.
W przypadku zainteresowania krótszym pobytem, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Biuro: czynne w dni robocze:
690-025-407, Recepcja: 533-300-585

Zapoznaj się z obiektem

Oferujemy najwyższej jakości standard i obsługę, gwarantujące niezwykle komfortowy wypoczynek w jednej z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich, jaką jest Krynica Morska. Nasz obiekt poza świadczeniem najwyższej jakości usług stanowi dobrą bazę wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych, co szczególnie docenią turyści ceniący sobie aktywny wypoczynek. Unikalny mikroklimat oraz rozmaite atrakcje, którymi dysponuje Krynica Morska i jej okolice powodują, że z wypoczynku w tym miejscu zadowolone będą zarówno osoby ceniące sobie spokój, jak również ceniące sobie aktywne formy spędzania wolnego czasu oraz rodziny z dziećmi.

Obiekt

Pokoje 2, 3, 4 osobowe

Pokoje wyposażona są w minimum dwa pojedyncze łóżka, które można połączyć, większość pokoi posiada dostawki. Część pokoi posiada balkon z widokiem na Zalew Wiślany. Każdy pokój ma: TV, lodówkę, czajnik. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę wraz z kompletem ręczników oraz kosmetyków.

Apartamenty dwupokojowe

Apartamenty składają się z kilku pomieszczeń, niektóre posiadają dwie łazienki. w Apartamentach mieści się do 5 osób. Każdy apartament ma: TV, lodówkę, czajnik. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę wraz z kompletem ręczników oraz kosmetyków.

Domki wakacyjne (bez aneksu kuchennego)

Drewniane domki składające się z kilku pomieszczeń oraz jednopokojowe. Nasze domki mieszczą maksymalnie 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci. Domki mają wymiary 19m2 oraz 24m2. Umiejscowione są na końcu terenu Polaris, tak aby dać więcej ciszy, blisko zalewu wiślanego. Domek NIE POSIADA aneksu kuchennego. Wszystkie domki zaopatrzone są w : TV, lodówkę, czajnik oraz prywatną łazienkę wraz z kompletem ręczników i kosmetyków.